“Бориспіль” надаватиме наземне обслуговування рейсів QATAR AIRWAYS

“Бориспіль” надаватиме наземне обслуговування рейсів QATAR AIRWAYS

Укрінформ
До кінця літа 2017 року авіакомпанія “QATAR AIRWAYS” планує почати співпрацю з хендлінговим підрозділом ДП МА “Бориспіль”.

Про це повідомили кореспонденту Укрінформу в міжнародному аеропорту “Бориспіль”.

“Авіакомпанія “QATAR AIRWAYS” оголосила про бажання співпрацювати з хендлінговим підрозділом ДП МА “Бориспіль”, - йдеться в повідомленні.

Про своє рішення компанія оголосила сьогодні, 7 серпня 2017 року.

У своєму зверненні про готовність підписати контракт з хедлінгом аеропорту “QATAR AIRWAYS” зазначила, що партнерство з даного напрямку стартує вже 23 серпня. Згідно з домовленостями, аеропорт буде забезпечувати авіаперевізнику послуги з наземного обслуговування: пасажирське і перонне обслуговування, обслуговування вантажів, послуги з авіабезпеки, а також послуги бізнес-залів.

За словами генерального директора “Борисполя” Павла Рябікіна, обслуговування авіакомпанії “QATAR AIRWAYS” стане важливим іміджевим кроком для аеропорту.

Читайте також: МАУ отримувала знижки від "Борисполя"

Нагадаємо, що в середині липня 2017 року в “Борисполі” оголосили про те, що аеропорт почне приймати рейси авіакомпанії “QATAR AIRWAYS”. Очікується, що старт співпраці з авіаційного напрямку “Доха - Київ - Доха” відбудеться 28 серпня.

В аеропорту “Бориспіль”, крім власної хендлінгової служби, також здійснює діяльність низка комерційних компаній-хендлерів: ТОВ “Транс-Аерохендлінг”, ТОВ “Інтеравіа”, ТОВ “Скай хендлінг” і ТОВ “Українська хендлінгова компанія”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-