Суд передав Укрзалізниці 1000 арештованих "напіввагонів Клименка"

Суд передав Укрзалізниці 1000 арештованих "напіввагонів Клименка"

1807
Ukrinform
Головна військова прокуратура за рішенням Печерського суду передала державі 1000 арештованих вагонів, які належали групі Клименка-Януковича.

Про це поінформував на брифінгу Головний військовий прокурор Анатолій Матіос, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Головна військова прокуратура за рішенням Печерського суду передала 1000 арештованих, затриманих прикордонною службою, залізничних напіввагонів", - зазначив Матіос.

Він зауважив, що це найбільш дефіцитний рухомий склад, який належав і належить до цього часу групі Януковича-Клименка. Матіос повідомив, що вагони передані ПАТ "Укрзалізниця".

Матіос нагадав, що військова прокуратура розслідує кримінальне впровадження щодо злочинної організації Януковича-Клименка. За результатами чого 46 особам оголошені підозри, 9 осіб арештовані, 18 перебувають під заставою, яку сплатили на загальну суму близько 230 млн грн.

Читайте також: Балчун: До кінця року Укрзалізниця збудує понад 2 тисячі вагонів

Як зазначив Головний військовий прокурор, сума арештованого майна становить 900 млн гривень, і в процесі цього впровадження було встановлено і доведено кримінальне походження активів і майна групи "Унісон-груп", яка знаходиться в Україні і яка належить екс-міністру доходів і зборів Клименку, його родині. Зокрема, кінцевим бенефіціаром є його брат.  Серед арештованого майна, що належить Клименку, - арештовані будинки, земельні ділянки в селищі Козин біля Києва загальною вартістю майже 150 млн гривень, комерційні приміщення на території торгового центру "Гулівер" вартістю 250 млн гривень, універмаг у місті Донецьку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-