Справа Клименка

15 серпня 2018

20 березня 2018

16 лютого 2018

26 жовтня 2017

Справа Клименка: прокуратура проводить обшуки у екс-керівників банку "Капітал"

Головна військова прокуратура проводить обшуки у екс-керівників банку "Капітал", через який здійснювалось переведення грошей на рахунки, підконтрольні екс-міністру доходів і зборів Олександру Клименку.

06 жовтня 2017

18 вересня 2017

04 серпня 2017

14 липня 2017

Аваков вибачився перед відвідувачами ТЦ Gulliver через операцію силовиків

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вибачився перед відвідувачами торговельного центру Gulliver, у приміщеннях якого у п'ятницю силовики проводять обшуки у справі екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка.

Справа Клименка: обшуки проходять не лише у Києві, а й в Одесі

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявляє, що "друга хвиля" обшуків у справі злочинної організації екс-президента Віктора Януковича та екс-міністра зборів і доходів Олександра Клименка проходить не лише у Києві.

Матіос: Проситимемо європейських партнерів підтвердити арешт коштів Клименка

Заступник глави ГПУ, головний військовий прокурор Анатолій Матіос наголошує, що Україна звертатиметься до європейських партнерів з проханням підтвердити арешт коштів на зарубіжних рахунках екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка.

У справі злочинної організації Януковича-Клименка зараз ідуть183 обшуки - Матіос

Головна військова прокуратура спільно з Департаментом захисту Нацполіції та спецпідрозділом "Корд" проводять обшуки у справі злочинної організації екс-президента Віктора Януковича та екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
}