Нафтогаз – Газпрому: відкликати позови зі Стокгольма не будемо

Нафтогаз – Газпрому: відкликати позови зі Стокгольма не будемо

Укрінформ
НАК "Нафтогаз України" не має наміру скасовувати позови щодо російського Газпрому.

Про це повідомив директор з розвитку бізнесу НАК Юрій Вітренко на своїй сторінці в Facebook.

"Наш позов до Стокгольмського арбітражу щодо контракту на купівлю-продаж газу був визнаний обгрунтованим, і наші вимоги були задоволені. Хоча нам теж розповідали, що у нас немає шансів і ми програємо. Ніхто знімати претензії і скасовувати абсолютно обгрунтовані позови щодо Газпрому не буде. Наш позов по транзиту не менш обгрунтований", - написав Вітренко.

За його словами, Нафтогаз розраховує на перемогу і стосовно другого позову.

Раніше у російському МЗС заявили, що "збереження транзиту газу через Україну було б можливим тільки у разі надання Києвом конкурентоспроможних тарифів на транзит і нівелювання відомих транзитних ризиків, включаючи зняття всіх претензій і скасування абсурдних позовів щодо Газпрому".

Читайте також: «Газпром» зменшує транзит газу через Україну

Вітренко також висловив свою недовіру стосовно заяви російського МЗС щодо "Північного потоку".

"Цим заявам віри немає. Минулого разу нас теж запевняли, що запуск "Північного потоку-1" не призведе до зменшення транзиту через Україну. Обдурили", - повідомляє комерційний директор НАК.

За його словами, перегляд транзитного тарифу відповідно до європейських умов тарифоутворення дасть нам змогу вимагати набагато більшої плати за транзит для покриття наших зростаючих витрат через необхідність прискорено амортизувати нашу газотранспортну систему.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-