Україна та Ізраїль розпочали 6 раунд переговорів про вільну торгівлю - Микольська

Україна та Ізраїль розпочали 6 раунд переговорів про вільну торгівлю - Микольська

Укрінформ
Ізраїль та Україна розпочали шостий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю з метою продовжити розгляд питань доступу до ринків сільськогосподарських та промислових товарів.

Про це повідомила заступник міністра економічного розвитку та торгівлі, торговий представник України Наталія Микольська на своїй сторінці в Facebook.

«Розпочався шостий раунд переговорів з укладення Угоди про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем», - пише Микольська.

За її словами, мета шостого раунду - продовження детального розгляду питань доступу до ринків сільськогосподарських та промислових товарів, зокрема в частині визначення ступеня зниження митних тарифів.

«Для нас дуже важливо запезпечити безмитний доступ українських товарів на ринок Ізраїлю і наша переговорна команда доволі активно рухається в цьому напрямку», - коментує торговий представник України.

Читайте також: Україна хоче почати консультації щодо ЗВТ з Британією - посол

Нагадаємо, що під час п'ятого раунду у березні 2017 року в місті Тель-Авів погоджено більшу частину питань стосовно доступу товарів до ринків та опрацьовано окремі розділи Угоди щодо правил визначення походження товарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-