Ще дві партії ядерного палива Westinghouse очікують в Україні цьогоріч

Ще дві партії ядерного палива Westinghouse очікують в Україні цьогоріч

893
Ukrinform
У 2017 році для Запорізької та Южно-Української АЕС заплановано отримати шість партій ядерного палива компанії «Westinghouse». 

Про це наголошувалося під час зустрічі заступника міністра з питань європейської інтеграції Наталії Бойко з представником компанії «Westinghouse», інформує прес-служба Міненерговугілля.

 «У поточному році заплановано здійснити постачання шести партій ядерного палива: для чотирьох енергоблоків Запорізької АЕС та двох енергоблоків Южно-Української АЕС. Відповідно до укладеного контракту у 2017 році чотири поставки для Запорізької АЕС уже виконано», - відзначає Бойко.

Читайте також: АЕС за минулу добу виробили 211 мільйонів кВт-год електроенергії

Довідка. У грудні 2014 року ДП «НАЕК «Енергоатом» та «Westinghouse» підписали Доповнення № 13 до Контракту від 30.03.2008 №1, згідно з яким обсяг постачання ядерного палива виробництва компанії «Westinghouse» суттєво розширено. Всього протягом 2015-2020 років передбачено здійснити постачання 30 партій з метою забезпечення шести енергоблоків ВВЕР-1000 (початковий обсяг контракту становив 15 партій для трьох блоків).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>