Порошенко підтвердив готовність України постачати електрику в Білорусь

Порошенко підтвердив готовність України постачати електрику в Білорусь

699
Ukrinform
Президент Петро Порошенко заявив, що під час зустрічі з Президентом Білорусі Олександром Лукашенком підтвердив готовність України постачати електроенергію в Білорусь.

Про це він сказав за результатами переговорів з Лукашенком сьогодні у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогоднішній день домовилися про конкретні кроки співпраці в галузі електроенергетики, нафтової, газової промисловості. На мою думку, це є надзвичайно перспективно. В тому числі я підтвердив готовність України постачати електроенергію для Білорусі і домовилися розглянути можливості розширення поставок енергоресурсів, зокрема нафти, з використанням унікального транзитного потенціалу України», - зазначив Порошенко.

Він наголосив на важливості наявності обопільної зацікавленості України та Білорусі в створенні нових спільних підприємств. 

«Я маю на увазі авіабудування, транспортне та сільськогосподарське машинобудування», - уточнив Порошенко.

Читайте також: Білорусь не використають для агресії проти України - Лукашенко

Також він зазначив, що Україна вважає перспективним подальший розвиток взаємодії в галузі автомобільного, залізничного, водного і транспортного сполучення.

«Існує обопільна зацікавленість у відновленні річкового сполучення по Дніпру і Прип'яті. Поставлені конкретні завдання нашим міністрам, нашим комісіям, і вже в короткий термін часу ми отримаємо відповідні пропозиції, в тому числі і з залученням можливостей наших європейських партнерів», - сказав Президент України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>