Промислові споживачі заборгували Нафтогазу понад 31 мільярд

Промислові споживачі заборгували Нафтогазу понад 31 мільярд

741
Ukrinform
Сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» станом на 18 липня склала близько 31,5 млрд грн. 

Про це інформує прес-служба Нафтогазу.

«Станом на 18 липня 2017 р. сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає близько 31,5 млрд грн. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 435 млн грн (1,4%)», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Розенко: Підвищення ціни на газ не буде

У перс-службі Нафтогазу пояснюють, що зростання заборгованості ТКЕ та ТЕЦ протягом третього тижня місяця є типовим та пояснюється оформленням актів прийому-передачі обсягів газу, використаного у червні 2017 року, а розрахунки населення за послуги з постачання теплової енергії у попередньому місяці здійснюються до 25-го числа поточного місяця.

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 80% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 11%, борг прямих промислових споживачів - 9%.

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшилась на 94 млн грн (2,3%). Сумарна заборгованість Київенерго складає 4 214 млн грн. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>