Ryanair почав повертати гроші за квитки на скасовані рейси

Ryanair почав повертати гроші за квитки на скасовані рейси

9776
Ukrinform
Авіакомпанія Ryanair, що заявила про відмову виходу на український ринок, почала повертати гроші пасажирам скасованих рейсів.

Про це повідомив користувач форуму avianews.com.

"Про, Ryan вже refund на paypal зробив. Швидко, тільки вчора запитав", - написав користувач форуму avianews.com Amazi.

Інший учасник конференції повідомив: "Жодних переговорів більше немає, Ryanair повертає гроші", і опублікував скриншот повідомлення, отриманого від лоу-косту.

У листі ірландський бюджетник жалкує про скасування рейсів і пропонує оформити повернення грошей, яке буде проведено протягом 21 дня, або безкоштовно перебронювати квитки на рейси з навколишніх аеропортів.

Читайте також: Омелян пропонує долучити Нацраду з інвестицій до повторних перемовин з Ryanair

Остання опція може бути актуальною для жителів Львова, оскільки Ryanair виконує польоти з польських міст Жешув, Люблін і Краків, розташованих у відносній близькості від Львова.

Так, квитки на скасовані рейси Львів-Станстед можна переоформити на рейси Жешув-Станстед, Люблін-Станстед, Краків-Станстед. Альтернативою рейсів Львів-Берлін можуть бути рейси Жешув-Берлін і Краків-Берлін, а альтернативою скасованого маршруту Львів-Ейдховен можуть стати рейси Краків-Ейндховен.

Нагадаємо, 10 липня Ryanair заявила про відмову від виходу на український ринок, назвавши причиною такого рішення невиконання угоди, досягнутої у Мінінфраструктури з представниками аеропорту і нинішнім гендиректором підприємства Павлом Рябікіним у березні цього року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-