Харківський авіазавод почав погашати зарплатні борги, заморожені з 2014 року

Харківський авіазавод почав погашати зарплатні борги, заморожені з 2014 року

Укрінформ
На Харківському авіазаводі почали виплачувати зарплату, заморожену з 2014 року.

Про це розповів на прес-конференції генеральний директор підприємства Олександр Кривоконь, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Повністю виплатили зарплату за березень усьому персоналу, за квітень - тим, хто задіяний в роботі підприємства (у день на роботу виходить 500 осіб – ред.). У кінці цього тижня виплатимо 20% зарплати за травень", - зазначив гендиректор.

За його словами, це стало можливим завдяки розробленій на підприємстві програмі розвитку, що включає реструктуризацію боргів заводу.

"Наше завдання - створити підприємство, що відповідає світовим стандартам. Плануємо сформувати ефективну команду, знайти стратегічного інвестора. Модернізуємо літаки Ан-74 і Ан-140, а також - технологічні процеси, причому спільно з Харківським національним аерокосмічним університетом і Національним технічним університетом "ХПІ". Місту передамо ряд об'єктів соціальної сфери заводу. Вже реструктурізовано заборгованість перед АК "Харківобленерго". Формується портфель замовлень на виробництво запчастин на 50 млн грн", - додав гендиректор.

Читайте також: У Міносвіти розказали, на скільки зросла за рік зарплата вчителів

Як повідомляв раніше Укрінформ, з червня 2015 року Харківський авіазавод передано в структуру ДК "Укроборонпром". З 2010 по 2014 роки Харківський авіазавод випускав по одному літаку на рік, в 2015 році - жодного. Борг по зарплаті - 150 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-