Гайворонський тепловозоремонтний завод знову буде виставлений на продаж - ФДМУ

Гайворонський тепловозоремонтний завод знову буде виставлений на продаж - ФДМУ

2049
Ukrinform
ПАТ "Гайворонський тепловозоремонтний завод" знову буде виставлено на продаж у липні 2017 року, оскільки покупець заводу (продаж відбувся у червні 2017 року) не встиг вчасно внести кошти. 

Про це повідомила начальник комунікаційного управління Фонду держмайна України Ніна Яворська в коментарі кореспонденту Укрінформ.

“Покупці не встигли вчасно проплатити пакет з якихось технічних причин. І ми (Фонд держмайна - ред.) дуже швидко прийняти рішення про повторний продаж. Ми змушені були скасувати угоду”, - сказала Яворська.

При цьому представник ФДМУ висловила сумнів, що покупець мав намір зірвати продаж об'єкту.

“Я не думаю, що це було зроблено з метою зірвати конкурс. Скоріше за все, вони просто не вклалися в очікувану суму”, - зазначила вона.

За словами Яворської, покупцем була фінансова компанія-посередник, яка придбала об’єкт з метою його подальшого перепродажу.

“Вони (покупці – ред.) мали проплатити спочатку на біржу протягом 5 днів з моменту укладення біржового контракту. Вони не вклалися в ці 5 днів, а 23 червня був останній день та, на жаль, вони не заплатили. В бюджет перейшло 5% від суми як застава (750 тис. грн – ред.), яку вони надали для участі в аукціоні”, - уточнила представник фонду.

Читайте також: Зміна законодавства в сфері приватизації забезпечить її конкурентність - Гройсман

Повторний аукціон з підвищенням ціни буде проведено на Фондовій біржі ПФТС 28 липня 2017 року. Переможцем аукціону буде визнаний покупець, який запропонує найвищу ціну. До продажу пропонується 100% статутного капіталу товариства. Стартова ціна – 15,144 млн грн.

Як повідомлялося, 16 червня 2017 року на ПАТ «Фондова біржа ПФТС» відбувся аукціон Фонду державного майна України в рамках якого було продано пакет акцій Публічного акціонерного товариства «Гайворонський тепловозоремонтний завод». Зокрема, було реалізовано 9 898 600 шт. акцій, що становить 100% підприємства, за 15 144 858 грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>