ФДМУ скаржиться, що суд у Миколаєві “закнопкодавив” приватизацію “Президент-готелю”

ФДМУ скаржиться, що суд у Миколаєві “закнопкодавив” приватизацію “Президент-готелю”

1282
Ukrinform
Заводський районний суд міста Миколаїв наклав арешт на 100% акцій «Президент-готелю», заборонивши Фонду державного майна України вчиняти будь-які дії у рамках приватизації цього об'єкта.

Про це повідомляє ФДМУ на своїй сторінці у Facebook.

"Натиснув на кнопочку – і дорогу перекрито! Цього разу – прозорій приватизації «Президент-готель». Бо знайшовся (чи знайшлася?) г. Л.В.Калініченко, за позовом якого (якої) Заводський районний суд міста Миколаїв (далеченько!) наклав арешт на 100% акцій Президент-готелю", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляють у Фонді держмайна, позивач просить суд (офіційно) зобов’язати Фонд забезпечити можливість реалізації першочергового права на придбання акцій готелю.

"Тобто, фактично здійснити відчуження пакету акцій на користь Калініченко Л.В. в процесі приватизації. І суд на забезпечення позову заборонив фонду вчиняти будь-які дії щодо акцій готелю, у тому числі продавати, дарувати, в інший спосіб відчужувати, передавати їх у заставу або управління, змінювати власника і так далі", - прокоментували позов у ФДМУ.

Читайте також: На конкурс з відбору радника для приватизації Центренерго подали заявки 4 компанії

21 червня Фонд державного майна України оголосив аукціон з продажу 100% акцій ПрАТ «Президент-Готель». Аукціон заплановано на 25 липня 2017 року. Початкова ціна пакета акцій - 323 млн грн.

«Президент-Готель» розташований у Києві на вул. Госпітальній, 12. Був побудований у 1990 р. і реконструйований протягом 2006-2012 рр.

Готель має 374 комфортабельні номери. Кожен із номерів оснащений у відповідності з міжнародними стандартами якості 4-х зіркового готелю. Готель має велику обслуговуючу територію загальною площею 2,4 га. Будівля готелю складається з кількох багатоповерхових секцій з високою десятиповерховою секцією всередині. Готель відноситься до бізнес-сегменту.

Має дві великих конференц-зали – конгрес-хол (кіноконцертний зал, 596 кв м) та конференц-центр (873 кв м), що складаються з окремих секцій для подій на майже 1000 осіб та кімнати для переговорів. Крім того, в готелі працює 5 банкетних залів на 490 осіб та розважальний комплекс на 127 осіб. Загалом, є можливість одночасного проведення 17 окремих подій. Також є підземна парковка на 65 автомобілів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>