Україна підписала угоду зі Світовим банком на €5 мільйонів

Україна підписала угоду зі Світовим банком на €5 мільйонів

Укрінформ
Україна підписала угоду зі Світовим банком про освоєння гранту Європейського Союзу щодо надання технічної допомоги з метою підтримки системи управління державними ресурсами на 5 млн євро. 

Про це під час брифінгу з нагоди надання гранту для підтримки зміцнення управління державними ресурсами в Україні сказала директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Світовий банк і Євросоюз зробили ще один дуже важливий крок для зміцнення нашого партнерства, для того, щоб підтримувати гарне державне управління в Україні. Сьогодні ми підписали угоду про надання технічної допомоги для того, щоб підтримувати систему управління державними ресурсами", - сказала Кахконен.

Вона зазначила, що дана реформа в Україні буде відбуватись в наступні декілька років в Україні. 

"5 млн євро надається грант від Євросоюзу для підтримки цієї роботи. Ми у Світовому банку віримо у важливість прозорості, передбачуваності та зосередженості на громадянах в державному управлінні. Ми віримо, що уряд повинен надавати ефективні та корисні державні послуги", - зазначила Кахконен.

Вона додала, що цей грант буде підтримувати побудову інформаційної системи для управління людськими ресурсами, і для адміністрування системи оплати в державній службі. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-