Укрпошта планує за 5 років потроїти доходи - Смілянський

Укрпошта планує за 5 років потроїти доходи - Смілянський

Укрінформ
Укрпошта планує впродовж наступних п'яти років потроїти доходи і протягом наступних двох років інвестувати в інфраструктуру.

Про це заявив генеральний директор поштового підприємства Ігор Смілянський на eDeliveryEXPO 2017 в НСК «Олімпійський», повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми хочемо потроїти доходи Укрпошти протягом наступних п'яти років за рахунок поштових послуг: це посилки і фінансові послуги", - сказав Смілянський.

Він зауважив, що на сьогодні  45% доходів Укрпошти - це фінансові послуги. 

"Ми переказуємо більш як 2 млрд грн тільки за паї по сільському господарству, розповсюджуємо 125 млрд грн пенсій готівкою, збираємо понад 25 млрд комунальних платежів, -  це величезний ринок, у якому присутня лише Укрпошта", - наголосив керівник. 

Крім того, продовжив Смілянський, були уведені нові продукти «Укрпошта Експрес» і «Укрпошта Стандарт». Запустили грошові перекази (впродовж останнього місяця), за 2 місяці запустили особистий кабінет для клієнтів.  

На наступні два роки усі інвестиції Укрпошта вкладатиме лише в інфраструктуру, запевнив керівник підприємства.

"Будуть мобільні додатки, будуть нові відділення і відновлення персоналу, і я дотримаю своєї обіцянки, щоб вам посміхалися в офісі", - акцентував Смілянський. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-