"Нібулон" отримає $100 мільйонів міжнародного кредиту

"Нібулон" отримає $100 мільйонів міжнародного кредиту

1723
Ukrinform
Міжнародна фінансова корпорація надала компанії «Нібулон» кредит на 100 мільйонів доларів США. 

Урочисте підписання угоди про надання кредиту відбулося сьогодні на відкритті перевалочного термінала «Нібулон» у Запорізькій області у присутності Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Як зазначила голова представництва Міжнародної фінансової корпорації в Україні Олена Волошина, частина коштів надається за рахунок залучених фінансових джерел, частина - з власних коштів Міжнародної фінансової корпорації.

«Зі 100 мільйонів доларів, які ми надаємо компанії «Нібулон», 60 мільйонів - власні кошти Міжнародної фінансової корпорації, ще 40 ми залучаємо з додаткових фінансових джерел. Це довгостроковий інвестиційний проект, який дасть змогу компанії «Нібулон» завершити реконструкцію суднобудівельного і судноремонтного заводу в Миколаєві і забезпечити розвиток інфраструктури річкових перевезень», - сказала Волошина.

Як повідомлялося раніше, підписання угоди відбулося сьогодні в ході відкриття в Запорізькій області нового перевантажувального термінала для зернових і олійних культур компанії «Нібулон». У відкритті взяв участь Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер, представники місцевої влади та бізнесу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-