40% валютних надходжень Україні приносить аграрний сектор - Гройсман

40% валютних надходжень Україні приносить аграрний сектор - Гройсман

Фото
964
Ukrinform
Аграрний сектор приносить економіці України 40% валютних надходжень та дає роботу кожному шостому працівнику.

Про це заявив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман на відкритті Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2017», повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні можливо сказати, що наш аграрний сектор — це 40% валютного виторгу, що приходить у країну, кожен шостий працюючий сьогодні працює в аграрному секторі”, - сказав глава уряду.

Крім того, він нагадав, що 70% земель в Україні є сільськогосподарськими, і це становить колосальний потенціал для економіки.

Прем'єр-міністр зазначив, що нині починає діяти низка державних програм з підтримки аграрної галузі, аби відійти від експорту сировини до вироблення національного продукту.

“Я думаю, часи, коли ми посіяли, зібрали, вивезли в аеропорти наше зерно, сировину в інші країни, мають залишитися в минулому. Наш пріоритет сьогодні полягає в тому, щоб на кожному аграрному підприємстві робили переробку національного продукту, створювали достатньо конкурентний продукт”, - підкреслив Гройсман.

Водночас від пообіцяв, що у 2018 році для підтримки українських аграріїв з Державного бюджету планується виділити 6,5 млрд гривень, із яких 1 млрд гривень піде виробникам сільськогосподарської техніки (тоді як цього року для них передбачено 550 млн гривень).

Прем'єр-міністр також наголосив на необхідності впроваджувати в агросекторі новітні технології.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-