Аграрний комітет ВР: Україна не готова до земельної реформи

Аграрний комітет ВР: Україна не готова до земельної реформи

Укрінформ
В комітеті Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин вважають, що наразі в Україні немає можливостей для запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

Про це заявив член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Сергій Лабазюк під час круглого столу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Позиція аграрного комітету, і особисто моя, наступна - ми точно не маємо сьогодні можливості ні технічної, ні юридичної розпочати ринок землі. У нас є ряд проблемних пунктів на законодавчому рівні, які не врегульовують, хто має купувати землю, по якій ціні мають купувати землю, як ми захистимо вітчизняного виробника, фермера і так далі", - пояснив Лабазюк.

Він додав, що аграрний комітет пропонує вводити експерементальний обіг земель сільськогосподарського призначення. Зокрема, в перші три роки після відкриття ринку продавати землю, яка знаходиться у державній власності і в обмеженій кількості. 

На думку Лабазюка, це дозволить виявити та виправити недоліки, які можуть з'явитися в процесі функціонування ринку земель сільськогосподарського призначення. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-