Скандальна «Енергомережа» може стати банкрутом

819
Ukrinform
Проти ПАТ «Холдингова компанія «Енергомережа» може бути порушено справу про банкрутство.

За даними "Економічної правди", відповідне питання буде розглядатися Господарським судом Києва 7 червня - на цей день призначено підготовче засідання суду.

"Автор заяви про порушення справи про банкрутство - ПАТ «Одеська ТЕЦ», якому відповідач винен 28 млн грн. Ці гроші були перераховані станцією в якості передоплати за газ, який «Енергомережа» зобов’язалася поставити ТЕЦ в рамках підписаного між ними договору №97 від 2 березня 2016 року", - йдеться у повідомленні.

Загальний бюджет цього контракту – 99,99 млн грн, в рахунок яких «Енергомережа» повинна була протягом 2016 року поставити станції 13,5 млн кубометрів (7380 грн/1 тис. кубів).

«Енергомережа» здобула популярність на ринку у 2014 році, коли проводила агресивну дисконтну скупку кредиторських зобов’язань промислових підприємств перед місцевими енергодистрибуційними компаніями. За півтора року роботи «Енергомережа» вивела з «Запоріжжя-», «Харків-» і «Черкасиобленерго» до 2 млрд грн.

Формальним власником ПАТ «Холдингова компанія »Енергомережа» числиться київський бізнесмен Дмитро Крючков. Його кураторами вважаються власники ФК «Динамо» (Київ) Григорій та Ігор Суркіси.

Нагадаємо: раніше Крючков, який сам знаходиться в розшуку Інтерполу, заявив про плани компанії «Енергомережа» брати участь в приватизації державного ПАТ «Центренерго».

Фото: soloway.org.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-