Насалик обіцяє львівським шахтарям вдвічі більшу зарплату

Насалик обіцяє львівським шахтарям вдвічі більшу зарплату

Укрінформ
У наступному році шахтарі державного підприємства "Львіввугілля" будуть отримувати вдвічі більшу зарплату.

Про це міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив під час наради на шахті "Степова" ДП "Львіввугілля", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У шахт Львівсько-Волинського вугільного басейну чудові перспективи. Запасів вугілля тут вистачить на 150 років. Зберігся кадровий потенціал і є велике бажання працювати. Потрібно, щоб була мотивація працювати на високий результат. І нею стане заробітна плата. На наступний рік вона зросте у ДП "Львіввугілля" вдвічі", - зазначив Насалик.

За словами міністра, польські шахтарі, які працюють за кілька кілометрів від Червонограда на шахті "Богданівка", отримують по 1,5 тис. євро в місяць. Українські гірники повинні також отримувати достойну зарплату.

"Якщо керівники підприємства не спроможуться піднести заробітну плату своїх трудівників до високої планки, я сам знайду механізм, щоб це зробити", - сказав Насалик.

Міністр енергетики і вугільної промисловості представив на робочій нараді з керівниками шахт та трудовими колективами ДП "Львіввугілля" прийняту Кабміном концепцію реформування вугільної галузі країни до 2020 року. Вона передбачає збільшення видобутку газової групи вугілля, а також створення умов для бездотаційної роботи шахт, вирішення проблем соціальної сфери та екології в шахтарських регіонах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-