Україна має диверсифікувати структуру аграрного експорту - Трофімцева

Україна має диверсифікувати структуру аграрного експорту - Трофімцева

525
Ukrinform
Україні необхідно збільшувати експорт харчової переробленої продукції паралельно з експортом сировини, а не замінювати його. 

Про це заявила заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева під час ІІІ Національного форуму з підтримки експорту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Ми будемо годувати світ пшеницею і кукурудзою і іншими зерновими чи олійними. Але паралельно ми маємо дійсно розвивати переробку, ми маємо розвивати високотехнологічні підсектори аграрного сектору, ми бачимо, що зараз є дуже стрімкий розвиток в цьому напрямку. Ми маємо диверсифікувати структуру нашого експорту", - зазначила Трофімцева. 

Вона додала, потрібно налагодити структуру українського аграрного сектору таким чином, щоб поставляти сировину і продукцію з високою доданою вартістю в ті країни, де це матиме найбільшу рентабельність. 

На думку Трофімцевої, те, що Україна наразі є експортером сировини, не є проблемою для розвитку аграрної торгівлі, але важливо шукати нові ринки збуту та шляхи поставок харчової продукції, не скорочуючи експорт сировини. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-