Фонд гарантування планує продати активи неплатоспроможних банків на 8 мільярдів

Фонд гарантування планує продати активи неплатоспроможних банків на 8 мільярдів

Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на поточному тижні планує продати активи 49 неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються, на 7,98 млрд грн.

Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

«Протягом поточного тижня запланований продаж активів 49 неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються, на загальну суму 7 983,77 млн грн», - йдеться в повідомленні. 

Із них, на суму 7 524,72 млн грн виставлено права вимоги за кредитами, на 458,83 млн грн - основні засоби банків, що ліквідуються. Дебіторська заборгованість перед банками буде продаватись за 0,17 млн грн. Від продажу інших активів (монет, ікон, тощо) планується отримати 0,05 млн грн, тощо.

Минулого тижня активи 34 банків, що перебувають в управлінні Фонду, були реалізовані на загальну суму 96,45 млн грн.

Із них на суму 85,76 млн грн відбулися аукціони з продажу прав вимоги за кредитами, на суму 8,76 млн грн - аукціони з продажу основних засобів банків. Крім того, 1,91 млн грн отримано у результаті безпосереднього продажу майна, та 0,009 млн грн - від  продажу інших активів - картин, монет тощо.

Зокрема, протягом минулого тижня основні засоби та права вимоги за кредитами ПАТ «Радикал Банк» були продані на суму 54,15 млн грн. Права вимоги за кредитами ПАТ «Банк «Форум» реалізували на суму 27,03 млн грн, ПАТ «ВіЕйБі Банк» - на 3,40 млн грн, тощо.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на минулому тижні планував продати активи 50 неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються, на загальну суму 6,76 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-