Укргазвидобування планує видобути на півмільярда кубів більше, ніж минулого року

Укргазвидобування планує видобути на півмільярда кубів більше, ніж минулого року

692
Ukrinform
ПАТ «Укргазвидобування» за 4,5 місяця поточного року досягло збільшення видобутку газу на 78 млн куб. м. Це перевищує загальний приріст видобутку за 12 місяців минулого року, який склав 77 млн куб. м.

Про це Укрінформу повідомили в Департаменті з корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

«Нарощування видобутку – очікуваний результат реформи газового ринку та системи корпоративного управління групи "Нафтогаз". Внаслідок реформи газового ринку Укргазвидобування отримало інвестиційний ресурс для розвідки та розробки родовищ, у тому числі, із застосуванням найсучасніших технологій. Відіграв свою роль і розрив невигідних для Укргазвидобування договорів про спільну діяльність. Укргазвидобування має значний потенціал нарощування видобутку у найближчі роки», – зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

При цьому, за словами голови правління Укргазвидобування Олега Прохоренка, вже у 2020 році планується видобувати 20 млрд куб. м газу і наблизити Україну до енергонезалежності.

«Сьогоднішній результат – це чітка і кропітка робота всієї команди Укргазвидобування протягом останніх двох років. За цей час нам вдалося не тільки зупинити падіння та стабілізувати видобуток, а й перейти до стійкого зростання. Ми проводимо значну роботу з інтенсифікації видобутку, ремонту свердловин, буріння, модернізації обладнання та трансформування бізнес–процесів компанії. Ми плануємо вже у 2020 році видобувати 20 млрд куб. м газу і наблизити Україну до енергонезалежності», – зазначив Прохоренко.

Всього у 2017 році Укргазвидобування планує видобути на 0,5 млрд куб. м більше, ніж у 2016 році.

Водночас, наголошується, що необхідними передумовами для реалізації програми «20/20» є вдосконалення законодавства, що регулює земельні питання, запровадження прозорих процедур надання та подовження ліцензій, передбачуваний режим оподаткування, а також ліквідація політичного втручання в роботу підприємств нафтогазового комплексу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-