Шулявський міст відбудують китайці

Шулявський міст відбудують китайці

Укрінформ
Перший віце-прем‘єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та Китайська корпорація доріг і мостів домовилися про будівництво мосту біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу у Києві.

Про це йшлося під час зустрічі української делегації під головуванням Кубіва та керівництва Китайської корпорації доріг та мостів (China Road and Bridge Corporation), яка відбулася у Пекіні під час Форуму “Один пояс, один шлях”, повідомляє Урядовий портал.

Кубів відзначив гідну підготовку проектних пропозицій будівництва мостового переходу біля Кременчука та проекту реконструкції Шулявського шляхопроводу у м. Києві на загальну суму $400 млн.

“Пропоную Вам завершити підготовчі роботи щодо цих проектів не пізніше вересня, щоб після цього можна було перейти до укладення кредитних угод та договору на виконання робіт з корпорацією. Наразі буде створена робоча група для комплексного опрацювання цих інвестпроектів,  до якої увійдуть представники Мінекономрозвитку, Мінінфраструктури, Мінфіну та Укравтодору”, - відзначив він.

Представники Китайської корпорації зауважили, що нещодавно ефективно завершили низку проектів на загальну суму $2 млрд, серед яких будівництво мосту у Белграді (Сербія) та дороги Гродно-Гомель.

У свою чергу, заступник міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктор Довгань відзначив важливість цих проектів для України та Китаю.

“Ці два проекти неодмінно стануть історіями успіху у китайсько-українських взаєминах. Крім того, що мости і дороги є важливими інфраструктурними об’єктами, це також основа для подальшої успішної інвестиційної співпраці з Україною. А ще - це важливий сигнал для усіх інвесторів про те, що сьогодні України є вигідним майданчиком та надійним партнером для інвестицій”, - наголосив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-