Укрзалізниця хоче на власних заводах збудувати 3000 вантажних вагонів

Укрзалізниця хоче на власних заводах збудувати 3000 вантажних вагонів

1580
Ukrinform
Заводи-філії ПАТ "Українська залізниця" збираються побудувати до кінця 2017 року 3 тис. вантажних вагонів.

Про це інформує ПАТ "Українська залізниця".

"Збудувати до кінця 2017 року 3 тисячі вантажних вагонів на власних заводах цілком реально, оскільки потужності цих підприємств - 4,5 тисячі вагонів на рік. Наразі пожвавлення будівництва відбувається не лише на ДВРЗ, а й на Панютинському та Стрийському заводах", - зазначає менеджмент ПАТ "Укрзалізниця". 

Так, Дарницький вагоноремонтний завод має матеріали, щоб збудувати майже 1 тисячу вантажних вагонів до кінця 2017 року. У травні цей завод планує збудувати до сотні напіввагонів, а зараз щозміни будує 4 вагони. Сьогодні ДВРЗ здає в експлуатацію 10 нових.

З початку 2017 року філія "Дарницький вагоноремонтний завод" уклала 121 договір на постачання матеріалів та запчастин для будівництва вагонів на загальну суму майже півмільярда грн, з яких у січні-травні вже поставлено заводу 47% продукції. Обсяги її постачання зросли, зокрема у квітні, порівняно з лютим цього року більш ніж у 8 разів.

Як зазначають в Укрзалізниці, у перші місяці поточного року спостерігалися перебої з постачанням запчастин і матеріалів, пов’язані з проведенням тендерних процедур. Наразі 16 тендерів заблоковано АМКУ, в тому числі, на необхідне для будівництва вагонів литво.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-