Надходження від платників Донеччини зросли на 43%  – ДФС

Надходження від платників Донеччини зросли на 43% – ДФС

804
Ukrinform
Внесок платників податків Донецької області до зведеного бюджету країни з початку 2017 року перевищили 5 мільярдів гривень.

Про це у п’ятницю повідомили у Головному  управлінні  ДФС у Донецькій області.

«З початку 2017 року надходження до зведеного бюджету країни від платників Донецької області на 55 мільйонів гривень перевищили п’ятимільярдний рубіж. Порівняно з січнем-квітнем минулого року надходження зросли на 43%, або на 1,5 млрд гривень», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, щомісяця платники Донеччини перераховують до бюджетів всіх рівнів понад 1,26 млрд грн, що на 383 млн грн більше, ніж у минулому році.

У відомстві підкреслили, що значне підвищення рівня надходжень не в останню чергу відбувається завдяки постійній роботі органів ДФС, спрямованій на покращення умов для ведення бізнесу, а також впровадженню ризикоорієнтованих методів роботи фіскальних органів області з платниками податків.

До основних джерел формування зведеного бюджету на Донеччині увійшли: 51% - податок на доходи фізичних осіб (2,6 млрд грн); 12,7% - податок на додану вартість (645 млн грн); 11,3% - податок на прибуток (575 млн грн).

Так, протягом чотирьох місяців 2017 року місцеві бюджети регіону отримали понад 2,9 млрд грн, що на 616 млн грн більше, ніж у році, що минув.

Натомість, до Державного бюджету України з початку року суб’єкти господарювання Донеччини спрямували 2,1 млрд грн, що майже вдвічі перевищує показники 2016 року.

Головне управління ДФС у Донецькій області висловило свою вдячність та повагу усім платникам податків, які своєчасно та в повному обсязі забезпечують виконання свого конституційного обов’язку сплачувати податки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-