Вінниця - в лідерах рейтингу інвестиційної ефективності

Вінниця - в лідерах рейтингу інвестиційної ефективності

1201
Ukrinform
Вінниця увійшла в трійку лідерів рейтингу інвестиційної ефективності міст України.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

«За даними рейтингової агенції «Євро-Рейтинг», Вінниця підтвердила позицію на рівні ineА, що відповідає рівню «максимальний». Оновлення відбувалось за даними 4-го кварталу 2016 року. За результатами оновлення рейтингу інвестиційної ефективності міст Вінниця увійшла в трійку лідерів», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Вінниця виборола 3 місце в рейтингу, поступившись Києву, який на першій позиції на рівні ineА із 254 балами, та Львову – друге місце із 227 балами. Місто-мільйонник Харків із 207 балами зайняло четверту сходинку рейтингу.

Загальна оцінка інвестиційної ефективності Вінниці становить 210 балів (за підсумками 3-го кварталу 2016 року – 185 балів).

Для оцінки інвестиційної ефективності при формуванні рейтингу досліджувалась динаміка показників, які характеризують як інвестиційну активність в місті, так і соціально-економічний ефект від залучених коштів. При формуванні рейтингу були опрацьовані дані щодо 30 міст України. Відтак, Одеса, Миколаїв, Луцьк, Хмельницький та Ізмаїл мають рівень інвестиційної привабливості ineВ (високий). Дніпро, Тернопіль, Житомир та Ужгород – ineС (вище середнього). Чернігів, Полтава, Чернівці, Івано-Франківськ, Каховка, Суми, Черкаси – ineD (середній). Решта міст мають рівень інвестиційної привабливості нижче середнього.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-