ПриватБанк найме консорціум міжнародних компаній на чолі з Rothschild & Co

ПриватБанк найме консорціум міжнародних компаній на чолі з Rothschild & Co

2776
Ukrinform
На початку травня 2017 року ПАТ КБ «ПриватБанк» підпише договір з консорціумом міжнародних компаній на чолі з Rothschild & Co («Ротшильд») щодо переговорів про реструктуризацію кредитів колишніх власників банку.

Про це інформує прес-служба фінустанови.

"13 квітня 2017 року Наглядова рада ПриватБанку обрала консорціум компаній в складі Ротшильд, ТОВ «Ернст енд Янг» та ТОВ «Фінпоінт» переможцем конкурсу з обрання міжнародно визнаної компанії для ведення переговорів про реструктуризацію, внесення додаткового забезпечення та відновлення вартості проблемних кредитів, інших позик та зобов’язань фінансового лізингу, які були надані колишнім кінцевим бенефіціарам ПриватБанку чи особам, які прямо чи опосередковано пов’язанні з колишніми бенефіціарами банку, для максимізації якості такого кредитного портфелю", - йдеться у повідомленні.

Як нагадали у прес-службі, враховуючи зобов’язання кінцевих бенефіціарних власників банку (лист від 16 грудня 2016 року) та виходячи з необхідності забезпечення стабільності фінансової системи та захисту прав та інтересів вкладників, уряд України 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про входження держави до капіталу ПриватБанку, згідно з яким держава в особі Міністерства фінансів України стала власником 100% акцій, а ПриватБанк було докапіталізовано на суму 116,8 млрд грн.

"Згідно з Меморандумом про економічну та фінансову політику, узгодженим Україною та МВФ, одним із структурних маяків є зобов’язання обрання урядом України до кінця квітня 2017 року міжнародно визнаної компанії, яка буде вести переговори про реструктуризацію, внесення додаткового забезпечення та відновлення вартості проблемних кредитів та позик, які було надано колишнім кінцевим бенефіціарам ПриватБанку та пов’язаним з ними особам, для цілей мінімізації витрат держави", - зазначається також у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, у квітні рейтингове агентство Standard & Рoor's (S&P) підвищило рейтинг ПриватБанку з "SD" до "ССС+/С".  

18 грудня 2016 року український уряд через необхідність забезпечення стабільності фінансової системи та захисту прав та інтересів вкладників ухвалив рішення про входження держави в капітал ПАТ КБ "ПриватБанк". Згідно з цим рішенням, держава стала власником 100% акцій, а ПАТ КБ "ПриватБанк" було докапіталізовано на суму 116,8 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-