Субсидію на ЖКП не даватимуть за наявності 2-місячного боргу - рішення уряду

Субсидію на ЖКП не даватимуть за наявності 2-місячного боргу - рішення уряду

3932
Ukrinform
Кабмін постановив, що з 1 травня 2017 року субсидія на сплату житлово-комунальних послуг не призначається на наступний період за умов наявності двомісячної заборгованості за "комуналку" у субсидіанта.

Про це йдеться у постанові Кабінету міністрів № 300 від 26 квітня 2017 року.

"У разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує особу", - йдеться у постанові.

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку — з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. 

Зазначений строк може бути продовжений на підставі рішення районної, районної у містах Києві і Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради або комісії, яка ними утворюється, за наявності поважних причин.

Крім того, послуги з транспортування газу та користування газорозподільчими мережами також були внесені до переліку таких, що підлягають субсидіювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>