Найбільше в Азії родовище марганцевої руди відкрили на південному заході Китаю

Найбільше в Азії родовище марганцевої руди відкрили на південному заході Китаю

Укрінформ
Найбільша в Азії родовище марганцевої руди, запаси якого досягають 203 млн тонн, виявлено в провінції Гуйчжоу (Південно-Західний Китай).

Про це повідомляє Сіньхуа з посиланням на місцеві органи влади.

Родовище Пуцзе розташоване в гірському районі і було виявлено Гуйчжоуським провінційним управлінням геології і розвідки корисних копалин, йдеться в прес-релізі повітового уряду.

Потенційна вартість виявленої руди оцінюється більш ніж у 100 млрд юанів (14,5 млрд дол США/).

Китай - найбільший у світі виробник і споживач марганцю, який широко застосовується у виробництві батарей і магнітних матеріалів, зазначає інформагентство.

В останні роки вчені виявили на території провінції. Гуйчжоу чотири великих родовища марганцевої руди із загальними запасами в 600 млн тонн, прокоментував новину член Інженерної академії Китаю Чень Юйчуань.

"Запаси цих родовищ становлять близько 60 відсотків доведених запасів марганцевої руди в Китаї, що дозволить значно знизити рівень залежності країни від імпорту", - зазначив він.

У 2015 р. Китай посів третє місце в світі за видобутком марганцю (2,9 млн тонн) після Австралії (3 млн) і ПАР (6,2 млн). Україна з 390 тис. тонн видобутку марганцю перебувала на 8-му місці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-