Абонплату за газ зупинили, щоб не піднялися рахунки - 04.04.2017 11:23 — Новини Укрінформ
Абонплату за газ зупинили, щоб не піднялися рахунки

Абонплату за газ зупинили, щоб не піднялися рахунки

Оновлено
3057
Ukrinform
Рішення НКРЕКП щодо запровадження тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде призупинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення.

Про це повідомляє у вівторок прес-служба регулятора.

"Рішення регулятора по запровадженню тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде призупинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, проведе додаткові консультації з Кабінетом міністрів України в частині компетенцій, що безпосередньо залежать від уряду, а саме – поширення субсидій на послуги з транспортування та розподілу природного газу.

Крім того, Комісія ініціює додатковий період для адаптації споживачів з найменшим типорозмірами та перенесе запровадження окремої плати для цієї категорії споживачів до ухвалення рішення щодо зниження тарифів на теплову енергію.

"Відповідно, на відкрите засідання Комісії, з врахуванням вимог Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" щодо оприлюднення порядку денного не пізніше як за три робочі дні до дня проведення засідання, на 10 квітня 2017 року виноситься питання про призупинення та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП у сфері природного газу з метою недопущення підвищення загального рахунку для населення", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв Укрінформ, 28 березня НКРЕКП встановила для населення і промислових споживачів тарифи за користування приєднаними газорозподільчими потужностями та транспортування газу. Відповідний тариф буде вилучений з чинної ціни на газ для населення, яка відповідно до рішення Кабінету міністрів становить 6879 грн за 1 тис. кубометрів (без ПДВ). Новий тариф буде сплачуватися щомісячно, окремо від оплати газу як товару.

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що абонплата за газ не збільшить комунальні платежі населення. Водночас, за словами Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, збільшення є і становить у середньому в розрахунках від 1,3 до 3 разів, особливо це стосується тих, хто живе у багатоквартирних будинках.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>