НБУ починає продаж заставного майна через ProZorro

НБУ починає продаж заставного майна через ProZorro

2594
Ukrinform
Національний банк виставляє на продаж через електронну торгову систему ProZorro перші лоти з реалізації заставленого майна, набутого у власність у рахунок погашення заборгованості за кредитами.

Про це інформує прес-служба НБУ.

"Відкриті торги з продажу зазначеного майна відбудуться 20 квітня 2017 року. Торги проводитимуться у рамках укладеного з громадською організацією Transparency International Ukraine (TIU) договору про взаємодію", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 9 березня Національний банк синхронізував умови реалізації набутого майна з вимогами системи ProZorro.

"Синхронізація умов продажу дозволить збільшити конкуренцію під час реалізації набутого НБУ майна, оскільки для пошуку потенційних покупців одночасно будуть задіяні 28 торговельних майданчиків, підключених до електронної торгової системи ProZorro. Продажі. Крім цього, внесені НБУ зміни дозволять підвищити рівень прозорості продажів та збільшити коло потенційних покупців такого майна", - зазначив директор Департаменту управління ризиками Національного банку Ігор Будник.

З переліком та описом лотів можна ознайомитись на сайті ProZorro.Продажі та на сторінці офіційного інтернет-представництва Національного банку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-