Держпраці перевіряє дозволи у 300 небезпечних шахт — Зубко

Держпраці перевіряє дозволи у 300 небезпечних шахт — Зубко

Укрінформ
Державна служба з питань праці проводить перевірку наявності дозвільної документації для проведення робіт на 300 підприємствах гірничо-вугільного комплексу.

Про це розповів віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Геннадій Зубко на брифінгу за результатами чергового засідання Урядової комісії з розслідування причин трагедії на шахті “Степова” у Львівській області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Ми зараз проводимо перевірку наявності дозвільної документації на 300 підприємствах, які є небезпечними, які відносяться до гірничо-вугільного комплексу”, - сказав Зубко.

За його словами, територіальні органи Держпраці Львівської, Волинської, Донецької і Луганської областей перевіряють, чи є дозвільна документація на роботу всіх шахт, які сьогодні працюють.

Водночас урядовець наголосив, що для перевірки роботи гірничовидобувних підприємств загалом, а не тільки документації, потрібно ухвалювати окреме рішення уряду, оскільки Держпраці сьогодні потрапляє під перелік організацій, які не можуть проводити перевірку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-