Президент заявляє, що через детінізацію податків збирають вдвічі більше

Президент заявляє, що через детінізацію податків збирають вдвічі більше

1378
Укрінформ
Завдяки детінізації в Україні в січні цього року зібрали податків вдвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

Про це сказав Президент України Петро Порошенко на Харківському тракторному заводі, повідомляє кореспондент Укрінформу з місця подій.

“Можу навести лише таку цифру. За січень 2016 року Україна зібрала податків 30 млрд гривень, за січень 2017 — 68 млрд грн. Що це таке? Це детінізація, бо економіка вдвічі не зросла, як би ми цього не хотіли.  Але ті гроші, які раніше йшли в корумповані канали, на фінансування тіньових оборудок, зараз заведені до держбюджету, працюють на оборону та безпеку, розвиток, підвищення соцзабезпечення людей”, - сказав Порошенко.

Він наголосив, що за останній час в державі скоротилася інфляція, зростають  золотовалютні запаси, наводиться лад в банківській системі, яка була зруйнована, починаючи з 2008 року, та пограбована. 

“У зв’язку з цим ставиться завдання — захистити інтереси постраждалих людей. Друга головна задача - відновити кредитування виробництва. Гроші мають працювати не на спекулятивних операціях, а кредитувати відчизняного виробника”, - наголосив глава держави. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-