Одеський припортовий завод відновив роботу - Щуріков

Одеський припортовий завод відновив роботу - Щуріков

1751
Укрінформ
Перший заступник генерального директора ПАТ "Одеський припортовий завод" Микола Щуріков оприлюднив повідомлення про відновлення роботи підприємства.

Про це Щуріков написав у Фейсбуці.

"Сьогодні розпочали запуск заводу. Поки задіяна давальницька схема, але відпрацьовуємо всі можливі варіанти", - зазначив Щуріков.

Як повідомлялося, припортовий завод зупинив роботу наприкінці грудня 2016 року після припинення поставок газу НАК "Нафтогаз України" на визначених Кабінетом міністрів пільгових умовах.

Восени 2016 року Фонд державного майна після закінчення терміну подачі не отримав жодної заявки на участь у конкурсі з продажу 99,567% ПАТ "Одеський припортовий завод".

Після невдалих спроб приватизувати ОПЗ в уряді повідомили, що виробничі потужності ПАТ "Одеський припортовий завод" будуть зупинені, а саме підприємство вживе заходів для передачі цілісного майнового комплексу в оренду.

Станом на грудень 2016 року борги заводу перед НАК "Нафтогаз України" сягнули 1,5 млрд гривень.

6 лютого ФДМУ на зборах акціонерів ОПЗ попередньо погодив здачу Одеського припортового заводу в оренду.

24 лютого завершився термін прийняття пропозицій Фондом державного майна України щодо відновлення роботи ПАТ "Одеський припортовий завод". І ФДМУ розглянув варіанти запуску та відновлення роботи ОПЗ.

"Ми ставимо за мету запустити завод якомога скоріше. І не тільки через необхідність наповнювати державний бюджет, скільки через соціальний фактор і необхідність збереження кадрового потенціалу. Наступного тижня ми розглядатимемо варіанти, які дадуть можливість в короткий термін відновити роботу ОПЗ", - прокоментував ситуацію голова Фонду Ігор Білоус.

Серед варіантів взаємодії - передання в оренду майна товариства (як цілісного майнового комплексу, так і окремих об’єктів нерухомого майна), здійснення операцій з давальницькою сировиною, передача майна в управління т.п.

Варто зазначити, що 17 лютого у столичному суді розпочався розгляд кримінальної справи, в рамках якої першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Сергія Перелому і Щурікова звинувачують у розтраті майна в особливо великих розмірах. Зокрема, Національне антикорупційне бюро звинувачує Перелому і Щурікова в розкраданні грошових коштів ОПЗ при закупівлі газу у компанії "Енергоальянс".

Втім, через відпустку двох із трьох членів суддівської колегії наступне засідання суду у цій справі відбудеться лише через місяць - 5 квітня.

Тим часом Фонд державного майна України має намір повторно виставити ОПЗ на продаж у грудні цього року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-