У Міненерговугілля є механізм компенсації зниження виробництва на ТЕС

У Міненерговугілля є механізм компенсації зниження виробництва на ТЕС

965
Укрінформ
У Міненерговугілля обговорили заходи щодо збільшення виробництва електроенергії в умовах надзвичайних заходів, пов'язаних з припиненням поставок антрациту з окупованих територій для сталої роботи ТЕС та ТЕЦ України.

Про це повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості України з посиланням на результати засідання Міжвідомчого координаційного центру із забезпечення постачання вугілля на теплові електростанції під головуванням міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика.

"Учасники засідання обговорили цінову політику та пропозиції на ринку вугілля, логістику поставок вугілля, а також створення можливостей генераціям для закупівлі вугілля в необхідних обсягах. Міністр наголосив, що очікується збільшення виробництва електроенергії гідроелектростанціями та атомною генерацією, що компенсує зниження виробництва на ТЕС", - йдеться у повідомленні.

Керівники підприємств прозвітували про роботу в умовах надзвичайних заходів та доповіли про запаси вугілля на складах. Вони також висловили думки щодо врегулювання ситуації, подальших планів щодо забезпечення енергоресурсами.

Зазначається, що представники генеруючих компаній звернули увагу на необхідність вирішення питань взаєморозрахунків, оскільки «Енергоринок» має значну заборгованість перед генераціями за електроенергію.

У засіданні взяли участь представники Міністерства інфраструктури, Міністерства оборони, Державної фіскальної служби, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України, державних та приватних підприємств, які здійснюють постачання та накопичення вугілля, а також генерацію електричної енергії та тепла: ДП «Держвуглепостач», ДП «НЕК «Укренерго», ПАТ «ДТЕК Енерго», ПАТ «Центренерго», ПАТ «Донбасенерго», ДП «НАЕК «Енергоатом», ПАТ «Укртеплоенерго», корпорації «ІСД», ТОВ «Краматорськтеплоенего».

Як повідомлялося, міністр Ігор Насалик ініціював у 2016 році утворення Координаційного центру із забезпечення постачання вугілля на теплові електростанції, який проводить щотижневі засідання та є ефективним для сталого проходження осінньо-зимового періоду, оперативного спільного вирішення проблемних питань щодо перевезень вугілля, потреб в енергоресурсах, вчасних розрахунків компаній за поставлене вугілля, проведення ремонтних кампаній тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-