До кінця року ХТЗ планує випустити близько 2000 тракторів - 23.02.2017 16:41 — Новини Укрінформ
До кінця року ХТЗ планує випустити близько 2000 тракторів

До кінця року ХТЗ планує випустити близько 2000 тракторів

2434
Ukrinform
До кінця 2017 року Харківський тракторний завод планує випустити близько 2 тисяч тракторів, вийшовши на щомісячні обсяги виробництва в 150 машин.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі ХТЗ.

За даними прес-служби, після тривалого простою з конвеєра підприємства почали сходити перші трактори. З моменту запуску і до кінця березня підприємство випустить 210 машин.

Відновлення роботи з поступовим відновленням виробничих потужностей відбулося внаслідок отримання кредитної лінії на 400 млн грн, відкритої у вересні 2016 року новим інвестором - групою DCH Олександра Ярославського.

Прес-служба поінформувала, що до кінця березня 2017 року завод вийде на щомісячні обсяги виробництва в 150 машин. Цього року планується випустити близько 2 тисяч тракторів. Основними ринками збуту продукції стануть країни Східної Європи, СНД, Південно-Східної Азії і Африки.

Одній з нових машин трудовий колектив Харківського тракторного заводу вирішив присвоїти ім'я одного з видатних начальників механообробного цеху № 2 Сергія Браїлка, який віддав роботі на ХТЗ 43 роки.

Харківський тракторний завод відновив свою роботу 6 січня 2017 року після десятимісячного простою. На даному етапі підприємство активно набирає робочих основних професій. Загальний обсяг інвестицій групи DCH у ХТЗ становитиме від 300 до 500 млн доларів США.

Ярославський придбав контрольний пакет акцій ХТЗ у квітні 2016 року в австрійського акціонера Зігфріда Вольфа. Бізнесмен став кінцевим бенефіціаром ПАТ, сконцентрувавши у своїй власності 92% акцій. Новий власник розробив план оздоровлення підприємства. Одним з перших кроків стало поповнення обігових коштів за рахунок відкритої кредитної лінії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>