До кінця року ХТЗ планує випустити близько 2000 тракторів

До кінця року ХТЗ планує випустити близько 2000 тракторів

Укрінформ
До кінця 2017 року Харківський тракторний завод планує випустити близько 2 тисяч тракторів, вийшовши на щомісячні обсяги виробництва в 150 машин.

Про це Укрінформу повідомили в прес-службі ХТЗ.

За даними прес-служби, після тривалого простою з конвеєра підприємства почали сходити перші трактори. З моменту запуску і до кінця березня підприємство випустить 210 машин.

Відновлення роботи з поступовим відновленням виробничих потужностей відбулося внаслідок отримання кредитної лінії на 400 млн грн, відкритої у вересні 2016 року новим інвестором - групою DCH Олександра Ярославського.

Прес-служба поінформувала, що до кінця березня 2017 року завод вийде на щомісячні обсяги виробництва в 150 машин. Цього року планується випустити близько 2 тисяч тракторів. Основними ринками збуту продукції стануть країни Східної Європи, СНД, Південно-Східної Азії і Африки.

Одній з нових машин трудовий колектив Харківського тракторного заводу вирішив присвоїти ім'я одного з видатних начальників механообробного цеху № 2 Сергія Браїлка, який віддав роботі на ХТЗ 43 роки.

Харківський тракторний завод відновив свою роботу 6 січня 2017 року після десятимісячного простою. На даному етапі підприємство активно набирає робочих основних професій. Загальний обсяг інвестицій групи DCH у ХТЗ становитиме від 300 до 500 млн доларів США.

Ярославський придбав контрольний пакет акцій ХТЗ у квітні 2016 року в австрійського акціонера Зігфріда Вольфа. Бізнесмен став кінцевим бенефіціаром ПАТ, сконцентрувавши у своїй власності 92% акцій. Новий власник розробив план оздоровлення підприємства. Одним з перших кроків стало поповнення обігових коштів за рахунок відкритої кредитної лінії.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-