В Укренерго заявляють, що відключень світла до 20 березня не буде

В Укренерго заявляють, що відключень світла до 20 березня не буде

1455
Укрінформ
Наявні запаси вугілля дозволять стабільно працювати енергосистемі України до 20 березня (а не 5-10 березня) без введення аварійних вимкнень.

Про це повідомляє ДП НЕК "Укренерго" на своєму сайті. 

В енергокомпанії зауважили, що для запобігання масштабних відключень споживачів електроенергії в умовах дефіциту вугілля в період опалювального сезону вжито заходів: зменшено кількість блоків, що працюють на антрацитовому вугіллі; збільшено частку виробництва АЕС з 50% до 62% і зменшено кількість блоків "гарячого" резерву.

"Результат - економити до 12 тис. тонн антрацитного вугілля щодоби", - підкреслили в Укренерго.

Енергокомпанія також звернулася до промислових підприємств щодо перенесення робочих змін на ніч та до населення щодо зниження споживання електроенергії в побуті.

В Укренерго поінформували щодо наявності запасів вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ генеруючих компаній.

Станом на 23.02.2017 кількість діб роботи блоків ТЕС, що працюють на вугіллі марок АШ+П (без поставок палива): Луганська ТЕС - 34 доби; Слов'янська ТЕС - 43; Придніпровська ТЕС - 73; Криворізька ТЕС - 48; Зміївська ТЕС - 99; Трипільська ТЕС - 37.

Загалом на складах ТЕС та ТЕЦ в наявності 1517,16 тис. тонн вугілля, з якого антрацитового - 799,508 тис. тонн. 

Як відомо, 10 лютого було припинено всі поставки антрациту з тимчасово неконтрольованих територій для роботи ТЕС України. 12 лютого Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляв, що блокування постачання вугілля з непідконтрольних Україні територій Донбасу може спричинити зупинки і відключення у сфері електро- і теплопостачання по всій території країни. 15 лютого Кабмін запровадив надзвичайні заходи в енергетиці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-