Нацбанку пропонують ліквідувати ще один банк

Нацбанку пропонують ліквідувати ще один банк

876
Укрінформ
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб звернувся до Національного банку України з пропозицією про ліквідацію "Платинум Банк".

Про це повідомляється на сайті Фонду.

"Рішенням Фонду гарантування від 17 лютого 2017 року визнано таким, що не відбувся, конкурс з виведення неплатоспроможного банку "Платинум Банк" з ринку у способи, передбачені ст. 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Фонд гарантування звернувся до Національного банку України з пропозицією про відкликання з 24 лютого 2017 року банківської ліцензії та ліквідацію банку Публічне акціонерне товариство "Платинум Банк". Таке рішення прийнято виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 20 лютого 2017 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у зв’язку з початком ліквідації та необхідністю підготовки змін до Загального реєстру вкладників "Платинум Банку", Фонд гарантування тимчасово призупинив виплати за договорами, термін дії яких закінчився до введення тимчасової адміністрації.

Виплати гарантованої суми відшкодування у період ліквідації розпочнуться не пізніше 1 березня 2017 року. Вони здійснюватимуться відповідно до законодавства, тобто, незалежно від дати закінчення строку депозитного договору.

Як повідомляв Укрінформ, 10 січня 2017 року правління Національного банку України ухвалило рішення про віднесення ПАТ "Платинум Банк" до категорії неплатоспроможних.

Валюта балансу ПАТ «ПТБ» станом на 11 січня 2017 року склала 7,43 млрд грн. У активах левову частку становили кредити юридичних осіб балансовою вартістю – 2,8 млрд грн, кредити фізичних осіб – 3,02 млрд грн, у пасивах депозити фізичних осіб – 5,4 млрд грн, з них під гарантії Фонду– 4,9 млрд. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-