Нацбанк розпочав стрес-тестування ще 37 банків

Нацбанк розпочав стрес-тестування ще 37 банків

2246
Ukrinform
Національний банк з 13 лютого розпочинає діагностичне обстеження якості активів та достатності капіталу 37 банків, які ще не пройшли цю процедуру.

Про це сказала заступник голови НБУ Катерина Рожкова, повідомляє прес-служба НБУ.

"У 2015-16 роках НБУ здійснив перевірку перших 60 банків за розміром активів. Тепер настала черга продіагностувати решту банків, розмір активів яких менше 2% активів банківської системи. Цей процес пройде в два етапи - до 1 червня і 1 серпня 2017 року, ще якийсь час триватиме узгодження з банками результатів діагностування і при потребі формування на їх основі програм докапіталізації", - зазначає Рожкова.

У НБУ зауважують, що з топ-60 банків, які вже пройшли діагностику, 21 банк з самого початку не потребував докапіталізації, 9 банків станом на початок лютого 2017 року виконали затверджені НБУ програми докапіталізації в повному обсязі, 4 банки - «Хрещатик», «Фідобанк», «Платинум Банк» і «Фортуна-банк» - за невиконання програм докапіталізації, визнані неплатоспроможними. 26 банків виконують взяті на себе зобов'язання щодо докапіталізації згідно із затвердженим графіком.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-