У МінАПК обговорили основи реформування управління лісовою галуззю

У МінАПК обговорили основи реформування управління лісовою галуззю

1016
Ukrinform
Виконуюча обов'язки голови Держлісагентства Христина Юшкевич виступає за комплексну реформу галузі.

Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook, коментуючи обговорення у Міністерстві аграрної політики та продовольства України принципів реформування управління галуззю, пише РБК.

Під час дискусії планів реформування був присутній і головував перший заступник керівника відомства Максим Мартинюк.

За словами Юшкевич, під час обговорення розглядалося кілька підходів, зокрема, і напрацювання програми FLEG Світового банку, і досвід європейських країн.

"Моя чітка позиція, і її підтримали учасники наради, полягає в тому, що реформа лісового господарства повинна бути комплексною. І у першу чергу, потрібно розробити нові підходи до ведення лісового господарства, розробити і прийняти законодавчі зміни. Після цього ми зможемо побачити, як можна змінити інституційну модель управління лісами. Перш за все, потрібно ще й враховувати природні та кліматичні умови і проблеми південно-східних областей", - пояснила Юшкевич.

Вона додала, що Офіс ефективного регулювання проведе дослідження, щоб адаптувати реформу управління державними підприємствами до реалій, в яких зараз працюють лісогосподарські підприємства України. Тут, за її словами, необхідно обов'язково взяти до уваги багато вузькопрофільних факторів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-