Порошенко закликає Європарламент надати Україні автономні торговельні преференції

Порошенко закликає Європарламент надати Україні автономні торговельні преференції

1144
Укрінформ
Президент України Петро Порошенко під час телефонної розмови привітав Антоніо Таяні з обранням на посаду президента Європарламенту.

Про це інформує прес-служба глави держави.

"Президент України закликав Європейський Парламент підтримати пропозицію Європейської Комісії щодо надання Україні автономних торговельних преференцій з метою сприяння подальшій диверсифікації українського експорту в умовах економічного тиску з боку Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

Порошенко висловив сподівання на продовження рішучої підтримки з боку Європарламенту України у питанні відновлення територіальної цілісності та поглиблення відносин з ЄС.

Сторони обговорили перспективи завершення Євросоюзом процедур, необхідних для запровадження безвізового режиму для громадян України, а також набуття чинності Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Порошенко подякував Європарламенту за дотримання політики невизнання анексії Росією Криму та звернувся з проханням активно протидіяти репресіям та порушенням прав людини Росією щодо громадян України, в тому числі кримських татар, а також сприяти звільненню всіх незаконно утримуваних на території Російської Федерації заручників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-