Миколаївський морпорт отримав 132,5 мільйона на днопоглиблення

Миколаївський морпорт отримав 132,5 мільйона на днопоглиблення

Укрінформ
Миколаївському морському порту на 2017 рік виділено 132,5 млн грн на днопоглиблення усіх причалів порту. Це дасть можливість заходити у порт великотоннажним суднам.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила прес-секретар Миколаївського морпорту Неля Куц.

"Одним із найголовніших завдань, що потребує нагального вирішення в Миколаївському морпорту, є роботи з днопоглиблення акваторії та причалів.Вперше за останні 5 років на 2017 рік виділено 132,5 млн грн на ці цілі. Також уже проведено підготовчі роботи та оголошено тендер через систему державних закупівель Prozorro", - розповіла Куц.

У морпорту буде проведено експлуатаційне днопоглиблення кордонів всіх причалів до паспортної позначки 10,7 м, та акваторії порту до 11,2 м. Загальні обсяги днопоглиблення становлять близько 500 тисяч кубометрів. Це дасть можливість заходити у порт великотоннажним суднам.

Останній раз подібні роботи в Миколаївському порту проводились більше 5 років тому. Уже проведені усі підготовчі роботи, оформлено відповідні документи. Філія "Дельта-лоцман" провела промірні роботи та зробила усі розрахунки для визначення об’ємів загального днопоглиблення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-