Розенко запевняє, що закриття "сплячих ФОПів" не вплине на безробіття

Розенко запевняє, що закриття "сплячих ФОПів" не вплине на безробіття

1920
Ukrinform
Ні на зростання безробіття, ні на економічні показники держави припинення державної реєстрації фізичних осіб-підприємців (ФОПи), які не мають доходів та не сплачують ЄСВ, не вплине.

Про це у середу у коментарі журналістам заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, інформує прес-служба КМУ.

"Ні на зростання безробіття, ні на економічні показники держави це (припинення  державної реєстрації фізичних осіб-підприємців, які не мають доходів та не сплачують ЄСВ - ред.) не вплине", - сказав Розенко.

За його словами, єдине, що безумовно кожній людині, яка закриває свою підприємницьку діяльність, треба думати про своє майбутнє: "Бо коли говорять про те, що нас хтось примусив платити більше податків, то треба чітко розуміти, що підприємець податки платить не віртуальній державі, податки - це його внески в його ж пенсійне майбутнє".

Тому, підкреслив Розенко, коли в майбутньому, через 15-20 років підприємець, який не сплачував податків, прийде в Пенсійний фонд, то йому нарахують таку ж саму "сплячу пенсію".

Як повідомляв Укрінформ, в Україні за останні тижні загальна кількість приватних підприємців зменшилася на 128,402 тисячі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-