Рада внесла зміни до Податкового кодексу для покращення інвестиційного клімату - 21.12.2016 02:39 — Новини Укрінформ
Рада внесла зміни до Податкового кодексу для покращення інвестиційного клімату

Рада внесла зміни до Податкового кодексу для покращення інвестиційного клімату

3808
Ukrinform
Верховна Рада ухвалила проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату".

За ухвалення законопроекту №5368 проголосували 240 нардепів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Закон спрямований на покращення інвестиційного клімату в Україні за рахунок спрощення податкової системи, підвищення прозорості та якості адміністрування податків, ліквідації поширених схем ухилення від оподаткування, усунення неузгодженостей.

Законом пропонується внести ряд змін до Податкового кодексу України, якими передбачається адміністрування всіх баз даних Мінфіном чи ДП при Мінфіні; запровадження повноцінного електронного кабінету платника податків (доступ до всієї податкової інформації про платника, проведення звірки розрахунків з бюджетом, заповнення та подання податкової звітності, управління надміру сплаченими коштами, реєстрація податкових та акцизних накладних, інформування про перевірки та надання актів або довідок перевірок, листування з органом, який проводить контроль).

Передбачено також запровадження ведення єдиної бази індивідуальних податкових консультацій на веб-сайті ДФС.

Для визнання операцій контрольованими річний дохід платника податків від будь-якої діяльності, визначений за правилами бухобліку, пропонується збільшити з 50 до 150 млн грн. за податковий (звітний) рік, а обсяг господарських операцій платника податків з одним контрагентом, визначений за правилами бухобліку, збільшити з 5 до 10 млн грн. за податковий (звітний) рік.

Прийняття закону необхідне для ухвалення Державного бюджету на 2017 рік.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>