Націоналізація Привату: Мінфін випустить облігації на суму до 116,8 мільярда - 20.12.2016 10:12 — Новини Укрінформ
Націоналізація Привату: Мінфін випустить облігації на суму до 116,8 мільярда

Націоналізація Привату: Мінфін випустить облігації на суму до 116,8 мільярда

1566
Ukrinform
Держава в особі Міністерства фінансів придбає акції ПАТ КБ "ПриватБанк" у повному обсязі за одну гривню, потім візьме участь у його додатковій капіталізації шляхом придбання акцій додаткової емісії на суму, що не перевищує розмір мінімальної потреби в капіталі, розрахованої Нацбанком.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №961 від 18 грудня "Деякі питання забезпечення стабільності фінансової системи".

"Міністерству фінансів: забезпечити для виконання абзацу другого пункту 2 цієї постанови укладення договору купівлі-продажу акцій ПАТ КБ "ПриватБанк" після здійснення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб заходів, визначених статтею 41 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", забезпечення прозорої, керованої, контрольованої і безперервної роботи системи інформаційних технологій і процесів оброблення інформації та узгодження з Національним банком плану підтримання ліквідності ПАТ КБ "ПриватБанк". Здійснювати для забезпечення виконання абзацу третього пункту 2 цієї постанови випуск облігацій внутрішньої державної позики в розмірі до 116 800 000 000 гривень із строком обігу до 15 років та відсотковою ставкою доходу на рівні не вище 10,5 відсотка річних із подальшим внесенням їх від імені держави в оплату за акції додаткової емісії ПАТ КБ "ПриватБанк", - йдеться в документі.

Документом передбачено у тримісячний термін внести пропозиції щодо необхідності додаткової капіталізації ПАТ КБ "ПриватБанк" за результатами проведеної міжнародно визнаною аудиторською компанією оцінки його фінансового стану.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>