Державі повернули "лежалі хвости" закарпатського золоторудника на 30 мільйонів

Державі повернули "лежалі хвости" закарпатського золоторудника на 30 мільйонів

1002
Ukrinform
На Закарпатті через суд повернули державі в особі ЗАТ «Український поліметали» не перероблені корисні копалини Мужієвського золоторудника вартістю майже 30 млн грн.

Про це сьогодні повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

«8 грудня 2016 року господарським судом Закарпатської області, за участі прокуратури області, зобов’язано приватне акціонерне товариство «Карпатська рудна компанія», в порядку повороту виконання уже скасованого рішення цього ж суду, передати товариству, заснованому державою в особі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та ЗАТ «Державна акціонерна компанія «Українські поліметали», лежалі хвости – накопичені в процесі видобутку золота не перероблені в повному обсязі надра в кількості 234 580 куб.м або 281496 т балансовою вартістю майже 30 млн грн», – поінформував начальник відділу забезпечення представництва в суді Андрій Малинич.

Як повідомлялося раніше, Львівським апеляційним господарським судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури Закарпатської області та скасовано незаконне рішення господарського суду Закарпатської області у справі за позовом вказаного приватного акціонерного товариства до ТОВ «Закарпатполіметали», яким було безоплатно передано вказані корисні копалини Мужіївського родовища.

У прокуратурі пояснюють, що суд неправомірно розглянув та задовольнив вимогу позивача щодо передачі корисних копалин, включених до Державного фонду родовищ корисних копалин. Між тим, порядок передачі таких родовищ регламентовано на законодавчому рівні та повноваження щодо передачі покладено на міжвідомчі комісії, створені органом виконавчої влади. Також судом не враховано ту обставину, що право користування надрами засвідчується актом про надання гірничого відводу, який у  «Карпатської рудної компанії» відсутній.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>