НБУ вводить в обіг пам'ятну монету до дня Святого Миколая - 10.12.2016 01:43 — Новини Укрінформ
НБУ вводить в обіг пам'ятну монету до дня Святого Миколая

НБУ вводить в обіг пам'ятну монету до дня Святого Миколая

4592
Ukrinform
Національний банк України з 12 грудня 2016 року вводить в обіг пам'ятну монету до дня Святого Миколая номіналом  5 гривень та кількістю  75 тисяч штук.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

"Присвячена святу любові і турботи до ближнього - Дню Святого Миколая, який відомий своїм служінням людям, а історія його вшанування в Україні сягає ще часів Київської Русі. Життя цього святого пов'язане з творінням чудес, а його духовний досвід передається людям із покоління в покоління. Святий Миколай - символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за дитиною впродовж року. А діти напередодні свята пишуть йому листи зі своїми побажаннями", - йдеться в повідомленні.

На аверсі монети розміщено: стилізоване зображення Святого Миколая, під яким - веселка з іграшками, малий Державний Герб України, рік карбування монети 2016, напис Україна та номінал - 5 гривень; праворуч - логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети зображено кольорову композицію (використано тамподрук) - радісні діти з іграшками у руках, угорі напис - До нас завітай, Святий Миколаю!

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>