Суд Києва зобов'язав Газпром виплатити 171 мільярд за позовом АМКУ

Суд Києва зобов'язав Газпром виплатити 171 мільярд за позовом АМКУ

1277
Ukrinform
Господарський суд міста Києва ухвалив рішення про примусове стягнення з ПАТ «Газпром» більше 171 млрд грн (включно з 85,966 млрд грн штрафів і пені) за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через українську газотранспортну систему.

Про це інформує прес-служба Антимонопольного комітету України.

«5 грудня 2016 року Господарський суд міста Києва прийняв рішення у справі за позовом Антимонопольного комітету України до ПАТ «Газпром» про примусове стягнення штрафу, пені та зобов'язання виконати рішення комітету щодо припинення порушення антимонопольного законодавства України, та задовольнив позовні вимоги комітету в повному обсязі», - йдеться у повідомленні.

Загальна сума стягнення становить більше 171 млрд грн, оскільки розмір пені за прострочення сплати штрафу, накладеного рішенням комітету, становить 85,966 млрд грн.

Нагадаємо, що в січні 2016 року комітет оштрафував ПАТ «Газпром» на 85,966 млрд грн за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через українську газотранспортну систему. Термін виконання рішення комітету закінчився 4 травня 2016 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>