Акціонер банку-банкрута VAB намагається вивести з нього активи

Акціонер банку-банкрута VAB намагається вивести з нього активи

Укрінформ
Акціонер неплатоспроможного банку ПАТ "ВіЕйБі Банк" Сергій Максимов, який перебуває у міжнародному розшуку у рамках розслідування кримінальної справи, намагається вивести ліквідні активи з банку та залишити його кредиторів без коштів.

Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

"Міноритарний акціонер ПАТ "ВіЕйБі Банк" Сергій Максимов, перебуваючи у міжнародному розшуку у рамках розслідування кримінальної справи, намагається вивести ліквідні активи з банку. Мова йде про "Броварський завод пластмас", майновий комплекс та гуртожиток якого було передано у заставу банку, як забезпечення виконання умов кредитних договорів", - йдеться в повідомленні.

На сьогодні вчиняються спроби через суди позбавити банк частини забезпечення за кредитом - комплексу заводу. У Фонді гарантування вважають дивним той факт, що керівники та акціонери заводу піклуються лише про ліквідні активи, а гуртожиток, у якому проживають працівники заводу добровільно передають банку. Цей факт доводить лист, який надійшов до Фонду 16 листопада 2016 за підписом голови правління ПАТ "Броварський завод пластмас" з пропозицією затвердити акт прийому-передачі гуртожитку та взяти банку на себе, як на нового власника, його фінансування та утримання.

"Те, що право власності на гуртожиток не оскаржується, свідчить, що метою таких дій є виведення ліквідних активів, кошти від реалізації яких мають піти на виплати кредиторам банку, у тому числі вкладникам "200 плюс" та юридичним особам", - зазначили у Фонді гарантування додавши, що існують підстави стверджувати, що дані дії вживаються в інтересах Максимова. 

Як повідомлялося, Національний банк України 19 березня 2015 року ухвалив рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію "ВіЕйБі Банк".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-