Нарада на "Антонові": домовилися розробити програму відродження авіабудування

Нарада на "Антонові": домовилися розробити програму відродження авіабудування

2267
Ukrinform
Кабінет міністрів планує на початку наступного року затвердити програму відродження українського авіабудування.

Про це інформує Урядовий портал

"За результатами наради щодо стимулювання розвитку українського авіабудування на Державному підприємстві "Антонов" під головуванням Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана було домовлено розробити програму відродження українського авіабудування, яку планується затвердити на початку наступного року", - йдеться в повідомленні.

В уряді зауважили, що над розробкою програми працюватиме робоча група, до складу якої увійдуть представники компаній-виробників, перевізників та Кабміну.

"Програма потрібна - з дуже чіткими завданнями, хто, що, в які терміни має зробити: які літаки ми будуємо, що ми повинні зробити у сертифікації, в освіті, технічній модернізації, для режиму оподаткування, для розвитку внутрішньої авіації - це має бути програма, де кожен візьме на себе відповідальність", - підкреслив Гройсман.

За його словами, ця програма відродження українського авіабудування має розроблятися на середньострокову перспективу та включати два елементи - програму розвитку галузі невійськових літаків та окремо військової авіації.

«Мене не лякає, що ми не передбачили поки що ресурсу в Державному бюджеті на 2017 рік. Як тільки ми визначимо, яка в нас є потреба, ми зможемо вийти з окремими ініціативами у парламент, наприклад у лютому, щодо необхідних змін, якщо вони будуть необхідні, до Державного бюджету», - додав Гройсман.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-